ЛЮБИТИ ХАРКІВЩИНУ
– ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

2017
Регіональний центр послуг, який знаходиться на пр. Тракторобудівників, 144, і досьогодні не має рівних в Україні. Його загальна площа - майже 6 тис. кв. метрів. Унікальність центру полягає в тому, що вперше в одному місці були зібрані і надаються 400 послуг соціального, пенсійного, адміністративного, фіскального та реєстраційного характеру.

У міському перинатальному центрі з'явилося перше в Україні реанімаційне відділення для передчасно народжених дітей. Його оснастили передовим обладнанням, яке допомагає рятувати дітей з екстремально низькою і дуже низькою вагою від 500 грамів.

Новий фронт-офіс КП «Харківське міське БТІ» (пл. Павлівська, 1/3) запропонував абсолютно новий рівень сервісу для харків'ян. Разом із розширеним переліком послуг там з'явилася система електронної черги, можливість оплачувати послуги в терміналах, почали надавати безкоштовні консультації, організували кур'єрську доставку готових документів.

Найбільший в Україні центр для занять воркаутом і східними єдиноборствами «Торсіон» відкрили в Індустріальному районі. Там обладнали зали з тренажерами і спецобладнанням для тренувань на турніках, для гімнастики тощо. Центр розрахований на 500 дітей і доступний для всіх охочих.

ПРИЄДНАТИСЯ
ДО НАС
Керуй регіоном разом із командою
"УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ"