НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Відважні на сторожі життя та безпеки: про подвиги рятувальників

17 вересня - День рятівника. Це час визнання й вдячності за невтомні зусилля наших героїв у збереженні життя та безпеці регіону й країни. Вони - справжня міць, а свято допомагає вшановувати їхню роботу та продемонструвати, як важливо це служіння сьогодні, у складні часи.

Щодня рятувальники ризикують життям, тому кожен з нас має висловити підтримку цим людям. На жаль, в професії рятувальника не обходиться без смерті, є випадки, коли герой віддає власне життя у боротьбі заради інших. Приклад тому - історія старшини служби цивільного захисту Костянтина Малярова, водія 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року в місті Ізюм Харківської області в сім’ї робітника.

З 24 лютого 2022 року до загибелі на території Ізюмської територіальної громади під час збройної агресії РФ проти України виконував свою роботу. За час широкомасштабного вторгнення Костянтин Маляров 34 рази залучався на виклики пов’язані з військовими діями. 17 травня минулого року близько 7 години ранку, повертаючись з ліквідації наслідків пожежі, яка виникла в результаті російського обстрілу, до підрозділу постійного місця дислокації (черговий караул 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області), сам потрапив під ворожий обстріл, отримав смертельне поранення.

«За бездоганну службу, сміливі та рішучі дії проявленні під час ліквідації надзвичайних ситуацій старшину служби цивільного захисту Малярова Костянтина Олексійовича було нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України нагрудним знаком «За безпеку народу» посмертно», - розповів Володимир Глущенко, начальник Ізюмського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області.

Дякуємо за роботу кожному українському рятівникові! Ви - справжній приклад відданості професії та сміливості. Разом ми наближаємо Перемогу!