НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Міська влада створила всі умови для безпечного голосування в умовах пандемії

Перший заступник Харківського міського голови, кандидат у депутати міської ради Ігор Терехов проголосував на виборах до місцевих рад. Після цього він прокоментував хід голосування в Харкові.

«Харків сьогодні робить свій вибір. Вибір, від якого залежатиме майбутнє нашого міста і регіону в наступні 5 років. Я вважаю, що Харків і область повинні рухатися курсом розвитку до успіху», - акцентував Ігор Терехов.


Він зазначив, що явка виборців поки низька. Менша, ніж була на президентських і парламентських виборах.

"Багато в чому це пояснюється тим, що Харків знаходиться в «червоній» епідемічній зоні. Тим не менш, у другій половині дня народ вже активніше голосує, тому остаточні цифри явки будуть більшими», - розповів перший віцемер.


Також він повідомив, що міська влада створила всі умови для безпечного голосування в умовах пандемії.

«Ми виділили гроші з міського бюджету, щоб закупити маски, антисептики, рукавички, обмежувальні стрічки, і забезпечили засобами захисту всі виборчі дільниці. Щоб уникнути черг, встановлені додаткові кабінки для голосування, соціальна дистанція дотримується. В цілому, вибори проводяться у відповідності до всіх вимог для виборчих комісій в умовах карантинних обмежень», - підкреслив Ігор Терехов.