НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Київському районі бібліотека запрацювала у новому приміщенні

Харківський міський голова Ігор Терехов відвідав бібліотеку-філію №50 Централізованої бібліотечної системи Київського району, яка наприкінці 2021 року почала працювати у новому приміщенні.

Раніше бібліотека знаходилась у будівлі дитячого садка №108. Після ремонту дошкільного закладу та відкриття там нових груп її тимчасово закрили. Потім на прохання місцевих жителів бібліотеку перенесли до приміщення на вул. Наталії Ужвій, 82, яка раніше перебувала на балансі Національної поліції і понад п'ять років не використовувалася за призначенням. Тепер, після капітального ремонту, у новій бібліотеці відбуваються майстер-класи, виставки, заняття з комп'ютерної грамотності, поетичні вечори та інші культурні заходи.

«Ця бібліотека коритується попитом, і я впевнений, що ще набиратиме обертів. Це добре, коли люди різного віку читають. Коли людина читає, вона розвивається інтелектуально. Хотілося б створити такі бібліотеки у кожному мікрорайоні міста. Або такі зони бук-кросінгу, як у парку імені Горького, де можна взяти книгу, прочитати її вдома та принести назад. Такі локації з'являтимуться і в інших парках та скверах», - зазначив Ігор Терехов.
Новини з районів Харкова