НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові відкрили найбільший в Україні «сухий» круглий фонтан

У Харкові у сквері на площі Свободи відрили «сухий» фонтан. Подивитися на його запуск прийшли тисячі харків'ян і гостей Харкова.


Новий круглий «сухий» фонтан - найбільший в Україні, зауважив під час церемонії відкриття Харківський міський голова Геннадій Кернес. Діаметр водограю - 36 метрів, він складається з 7 кілець, 150 струменів, які б’ють на різну висоту: від 2,2 до 5,5 м. Також фонтан обладнано світлодіодними лампами з незліченною кількістю варіантів підсвічування.


«Упевнений, що відроджений сквер біля університету імені Каразіна сподобається не тільки студентам, а й усім харків'янам, стане улюбленим місцем прогулянок для містян і гостей Харкова» - сказав Геннадій Кернес.


Керують фонтаном за допомогою автоматичної панелі. Змонтували і систему оборотнього водопостачання, яка забезпечує рециркуляцію води та її очищення.

Також комунальники впорядкували територію навколо водограю – сквер на площі Свободи. Там розбили нові клумби, реконструювали пішохідні доріжки, встановили лави та нові ліхтарі, висадили квіти та кущі, засіяли газони, якими можна ходити.