НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук взяв участь у пам’ятних заходах до ювілею від дня народження Героя України Анатолія Криворучка

Герой України, депутат обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віктор Остапчук завітав до с. Чернещина Борівської громади, щоб традиційно вшанувати пам’ять Героя України, Заслуженого працівника сільського господарства України, колишнього депутата Харківської обласної ради Анатолія Криворучка.


Анатолій Тихонович пішов з життя 6 січня 2014 року. 12 лютого йому б виповнилося 75 років.


Разом з рідними і колегами видатного аграрія Віктор Остапчук відвідав офіс агрофірми «Новий шлях», в якому колишній кабінет Анатолія Криворучка перетворився на своєрідний музей. Тут зберігається колекція ручок з майже тисячі екземплярів (від пір’яних позаминулого сторіччя до сучасних автоматичних), яку Анатолій Тихонович збирав впродовж десятиліть, його особисті речі, подарунки, фотографії.


Депутат також взяв участь у пам’ятній літургії, яку відслужили в Свято-Миколаївському храмі, побудованому свого часу Анатолієм Криворучком. 


«Декілька десятиліть Анатолій Криворучко очолював сільгосппідприємство «Новий шлях», – зазначив Віктор Миколайович. – Але його пам'ятають не лише односельці та аграрії Борівщини. Анатолій Тихонович залишив значний слід у соціально-економічному та суспільному житті Слобожанщини. Саме він був ініціатором створення Харківської обласної громадської організації «Спілка Героїв України» та її першим головою. Я прийняв від нього цю естафету, і сьогодні «Спілка Героїв України» продовжує активно сприяти розвитку нашого регіону. Ми з колегами часто згадуємо Анатолія Тихоновича, його неповторне почуття гумору, його любов до життя, до своєї справи, до людей. Пам'ять про добрі справи, високий професіоналізм та самовідданість у роботі, справжній патріотизм, найкращі людські чесноти Анатолія Тихоновича завжди житиме в серцях всіх, хто його знав».


Нагадаємо, у 2014 році за сприяння Віктора Остапчука в Чернещині встановили погруддя Анатолію Криворучку.