НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Гусаров привітав найстаршу мешканку Печенізької громади

Печенізький селищний голова Олександр Гусаров привітав із 98-м днем народження найповажнішу за віком жительку Печенізької громади – Анастасію Челомбитько.

Селищний голова подякував Анастасії Наумівні за незламність перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови й побажав міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру, добра і добробуту, уваги й поваги від дітей, внуків і правнуків.

Довідка. Анастасія Челомбитько народилась 30 січня 1924 року у селі Новий Бурлук в багатодітній родині. Окрім неї, родина виховувала ще 5 дітей. Разом з іншими селянами родина пройшла через коловорот історичних подій: голодомор 1932-33 років, колективізацію, Другу світову війну, повоєнну відбудову.

У дитинстві Анастасія допомагала батькам доглядати за меншими братами та сестрами й працювала по господарству. Закінчивши у 1939 році сім класів школи, разом зі своєю подругою Вірою Півень пішла навчатися медицині до Чугуївської школи медичних сестер і акушерок.

Анастасія Наумівна 43 роки своєї трудової діяльності присвятила медсестринській роботі у Печенізькій лікарні. Тут, у Печенігах, знайшла свою долю та в 1949 році одружилася з Миколою Миколайовичем Челомбитьком. Разом збудували будинок, виховали двох доньок – Валентину й Людмилу. Миколи Миколайовича не стало у 2000 році. Зараз в Анастасії Наумівни четверо внуків і четверо правнуків.