НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові відкриється унікальна виставка

У Центральному парку культури і відпочинку імені Горького 5 травня відкриється фотовиставка «Харків - війна».

Це вже традиційна для міста експозиція, ініціатором створення якої є депутат Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Габріель Михайлов.

«Це наша давня традиція - проводити виставку, присвячену значущим для Харкова датам, пов'язаним з подіями Другої світової війни і перемогою над нацизмом. Є харків'яни, які щороку приходять сюди, щоб побачити частину історії нашого міста. Це складний і трагічний період, але в той же час це роки подвигу і мужності, які ми будемо шанувати завжди», - зазначив Габріель Михайлов.

Цього року в експозиції буде представлено близько 300 фотографій. Харків'яни і гості міста зможуть побачити абсолютно унікальні кадри, що не демонструвалися раніше. Всі знімки відображають історію міста та країни в різні періоди: це і окупація, і відновлення з руїн у післявоєнний період.

«Щороку фотоколекція поповнюється, оновлюються архіви. Всі фотографії зібрані завдяки величезній праці та співпраці з Бундесархіву (Федеральним архівом Німеччини), ми набуваємо їх у вітчизняних та американських архівах, також є кадри з приватних колекцій, куплені на різних аукціонах», - розповів депутат.

Виставка працюватиме щодня до 20 травня включно.