Це вже традиційна для міста експозиція, ініціатором створення якої є депутат Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Габріель Михайлов.
«Це наша давня традиція - проводити виставку, присвячену значущим для Харкова датам, пов'язаним з подіями Другої світової війни і перемогою над нацизмом. Є харків'яни, які щороку приходять сюди, щоб побачити частину історії нашого міста. Це складний і трагічний період, але в той же час це роки подвигу і мужності, які ми будемо шанувати завжди», - зазначив Габріель Михайлов.
Цього року в експозиції буде представлено близько 300 фотографій. Харків'яни і гості міста зможуть побачити абсолютно унікальні кадри, що не демонструвалися раніше. Всі знімки відображають історію міста та країни в різні періоди: це і окупація, і відновлення з руїн у післявоєнний період.
«Щороку фотоколекція поповнюється, оновлюються архіви. Всі фотографії зібрані завдяки величезній праці та співпраці з Бундесархіву (Федеральним архівом Німеччини), ми набуваємо їх у вітчизняних та американських архівах, також є кадри з приватних колекцій, куплені на різних аукціонах», - розповів депутат.
Виставка працюватиме щодня до 20 травня включно.
![](https://static.tildacdn.com/tild6130-3430-4464-b537-303631626136/_MG_2287.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3664-3536-4338-a332-393930666232/_MG_2332.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3332-3439-4831-b235-643862633536/0-011672.jpg)