Відсутність досвіду державності не дала можливості швидко створити розвинуту країну, тому нам необхідно ще дуже багато працювати, щоб створити дійсно незалежну та квітучу Україну. Таку вільну і сильну країну можуть будувати лише вільні, самодостатні громадяни, які поважають себе та свою державу. Незважаючи на усі складнощі та виклики сьогодення, я свято вірю, що всі разом ми побудуємо ту країну, про яку мріяли наші попередники і ми, голосуючи 30 років тому за незалежність.