НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Поздеєєва про різноманітність робочих завдань депутата

Завдяки роботі місцевих депутатів вирішуються проблеми і питання, які стосуються щоденного життя кожного харків՛янина. Вони впливають на розвиток нашого міста, роблять його комфортними та життєздатними у складний воєнний час. На думку депутата Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяни Поздєєвої, важливо пам՛ятати, що кожен депутат - обраний представник громади, і його робота відіграє надзвичайно важливу роль у покращенні якості життя городян.

За її словами, головним інструментом в роботі депутата є спілкування з виборцями та особисті прийоми.

«З початку року до мене на прийом з різних питань звернулися 227 мешканців Київського району», - зазначила Тетяна Поздєєва.
Вона пояснила, що проблеми у кожного різні, але кожне звернення береться під особистий контроль депутата й опрацьовується.

Наразі актуальним є відновлення житлових будинків, які постраждали від обстрілів з боку РФ.

«Завдяки взаємодії міського голови Ігоря Терехова з координаторами від ООН до Харкова завезені будівельни матеріали для ремонту пошкодженого майна. Плануємо їх розподіляти серед людей. Це шифер, цвяхи, брезент, металочерепиця, ОСБ, планка та баттен. Ми консультуємо щодо оформлення заявок на їх отримання. А відновлювальні роботи харків՛яни проводитимуть самостійно», - розповіла Тетяна Поздєєва.

Також продовжується формування реєстру заявок на необхідні будівельні матеріали малозабезпеченим категоріям населення та інвалідам для ремонту й підготовки будинків до осінньо-зимового періоду.

Окрім цього, команда депутата надає потужну інформаційну допомогу з державної програми «єВідновлення».

Тетяна Поздєєва активно працює над розвитком місцевої громади. Наприклад, регулярно проводить зустрічі, на яких з мешканцями говорять про благоустрій прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданичків. У взаємодії з Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради вирішуються питання ремонту доріг та відновлення роботи світлофорів. А для зручності мешканців було оновлено графіки руху транспорту в зупинкових павільйонах.

Тетяна Поздєєва опікується й долями переселенців. Зокрема, допомагає з працевлаштуванням у Харкові.

Не залишається поза увагою депутата дозвілля її виборців. Так, до Дня людини похилого віку було організовано концерт народного ансаблю «Криниченька» у Харківському геріотичному пансіонаті ветеранів праці.