НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: День місцевого самоврядування – свято кожного харків'янина

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав депутатів і працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Кожен має право керувати своєю країною та містом, формуючи його ідеали та принципи. У цьому, як на мене, вся суть Дня місцевого самоврядування, який сьогодні відзначають в Україні», – наголосив мер Харкова.

За його словами, це не день особливо обраної когорти чиновників, це свято кожного харків'янина, українця, якому небайдужа доля рідного міста та країни.

«Роботі на благо міста та громади я віддав багато років. Але за останній рік особливо гостро відчув усю відповідальність перед харків'янами. Виправдати цю колосальну довіру – ціль, яку досягти можна тільки шляхом кропіткої роботи. Тому що основа діяльності органів місцевого самоврядування – це бути поруч із людьми, не бути глухими до їхніх бід, не стати черствими. Цього ж я вимагаю від усієї своєї команди. Байдужим, безініціативним у мерії Харкова – не місце», – зазначив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що відновлює дворові зустрічі із містянами. Їх планується проводити щотижня.

«Шановні харків'яни! Цього дня я хочу сказати вам: у нас величезні амбіції – зробити Харків найкращим містом країни та ввести до ТОП-100 міст світу. День за днем, проводячи модернізацію у всіх сферах життя міста, ми крок за кроком разом прийдемо до поставленої мети. Зі святом! Впливайте та змінюйте!» – звернувся до містян мер Харкова.