НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Підтримка дітей та ремонт доріг в регіоні. Віталій Панов розповів про роботу на сесії Харківської обласної ради

За результатами чергової сесії Харківської обласної ради, яка відбулася 20 лютого, прийнято ряд важливих ініціатив, спрямованих на розвиток нашого регіону та захист інтересів мешканців Харківщини. Як повідомив голова фракції «Успішний Харків» Віталій Панов, одним із ключових питань стало забезпечення належної роботи дошкільних груп, як структурних підрозділів санаторних і спеціальних закладів загальної середньої освіти.

«Ми завжди будемо допомагати дітям. Особливо, якщо йдеться про дітей з особливими освітніми потребами. Фракція не змінювала власну позицію, яка заключається в повній підтримці дітей. Тим більше, в сьогоднішній час, коли малеча отримує так багато негативу. Ми домоглися, щоб питання фінансування дошкільних груп спецзакладів повністю було прийнято до програми розвитку освіти. Для цього заплановані кошти з обласного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством», - сказав Віталій Панов.

За його словами, депутатський корпус візьме під контроль виконання даної програми, аби педагоги, які досі без заробітної плати за січень, її отримали. І щоб надалі таких збоїв не було.

Крім того, на пленарному засіданні сесії облради депутати розглянули питання щодо стану доріг на Харківщині. Було вирішено звернутися до Уряду по допомогу з ремонтом траси Харків-Київ.

«Питання вкрай актуальне, його вчасно озвучили на сесії. Ми бачимо, в якому стані сьогодні траса М-03 Київ - Харків - Довжанський. Це основна артерія, що виконує функцію евакуаційної дороги, також це постачання всього необхідного і до Харкова, і на лінію фронту. Тому в найкоротші терміни траса має бути приведена до ладу. Наша фракція повністю підтримує обласну військову адміністрацію та обласну раду в тому, що ситуацію необхідно брати під контроль. Трохи розчаровані відповідями, які отримали від представника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Бо ми не почули конкретики, а тільки те, що триває боротьба за отримання грошей на те, щоб привести до ладу цю трасу, а також на Дніпро та окружну дорогу. А ось термінів, коли почнуться роботи та коли закінчаться, ми не почули», - зазначив голова фракції.

Віталій Панов зауважив, що в зв'язку з цим, депутати «Успішного Харкова» висловили власну пропозицію щодо теми доріг, і вона буде скоригована з представниками інших фракцій.

«Тож на наступній сесії ми обов'язково хочемо заслухати результати щодо виконання певних дій», - підсумував він.