НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Новий центр адмінпослуг будують у Холодногірському районі Харкова

Як розповіла на пресконференції голова Харківської міської організації партії «Блок Кернеса - Успішний Харків», заступниця голови партійної фракції в міській раді, директорка департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку міськради Вікторія Китайгородська, він працюватиме в форматі «прозорого» офісу.

Новий ЦНАП, який будують на вул. Благовіщенській,  обслуговуватиме мешканців Холодногірського й Новобаварського районів. Однак, за словами Вікторії Китайгородської, більшість адміністративних послуг надаються за принципом екстериторіальності. Тому люди зможуть звертатися до центру незалежно від прописки.

Наразі в Харкові працює 12 центрів надання адміністративних послуг, 3 з них - у форматі «прозорого» офісу. Такий формат передбачає єдиний простір, де заявники можуть отримати адміністративні, реєстраційні послуги, послуги податкової служби, вирішити питання соціального характеру та пенсійного забезпечення.

«У наших центрах працює 220 адміністраторів, які мають доступ до 7 державних реєстрів. Надається 217 адміністративних послуг. Середній час обслуговування одного заявника становить 15 хвилин. Раніше щодня до центрів зверталося близько 6 тис. осіб. Через карантинні обмеження ця цифра зменшилася до 4 тис. », - зазначила директорка департаменту.

Найпопулярніші послуги в центрах пов'язані з реєстрацією місця проживання, оформленням біометричних документів і різних довідок з реєстру територіальної громади, а також реєстрацією фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.