НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Новобаварському районі привітали юних рятувальників

Літо триває, а з ним - і шкільні канікули. Приємно провести цей час зможуть вихованці ЦДЮТ №2 Новобаварського району, які беруть учать у Всеукраїнському спеціалізованому дитячо-юнацькому таборі «Рятувальник - 2023». Днями дітей привітали в районній адміністрації.

Депутка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник передала команді юних рятувальників необхідне спорядження - туристичні килимки, бейсболки й захисні каски.

Вона також наголосила на важливості підтримки дітей, які живуть у війні.

«На мою думку, це корисно, коли діти можуть навчитись тих навичків, які необхідні у наш складний час. Крім того, в них є можливість приємно провести канікули, знайти нових друзів. Дітям це потрібно, а ми підтримуємо їх. Бажаю і юним туристам, і керівникам команди приємного відпочинку й незабутніх вражень!» - зазначила Тетяна Цибульник.
У таборі для дітей підготували конкурсні, екскурсійні та розважальні програми. Також на кожного юного рятувальника чекатимуть різноматні тренінги і майстер-класи. Зокрема, школярі дізнаються про радіаційний та хімічний захисти, як гасити пожежі, евакуювати людей і що робити при сигналах тривоги. Корисними стануть знання з порятунку на воді, правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів і надання домедичної допомоги.

Довідка. Дитячо-юнацький табір «Рятувальник - 2023» триватиме до 30 липня у наметовому містечку на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Його учасники - понад 200 дітей з 15 регіонів України, віком від 10 до 18 років.