НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У спостерігачів жодних претензій не було – голова виборчкому від партії «За майбутнє»

Вибори відбулися спокійно, без негативних емоцій. Так вважає голова дільничної виборчої комісії №631515 Московського району Харкова, представник політичної партії "За майбутнє" Лариса Ольховська.

«На дільниці було спокійно. Спостерігачі працювали. Порушень жодних не виявили. Члени комісії – все із досвідом роботи. Я вже 17-й раз працюю у комісії на виборах. Відкрилися, ми зачинилися вчасно. Кількість за списком, кількість усіх відривних талонів, кількість невикористаних бюлетенів – все зійшлося», – розповіла голова виборчої комісії.

Найбільше голосів набрав Ігор Терехов – його підтримали 337 осіб, або 55% тих, хто проголосував. Друге місце посів Михайло Добкін – 143 голоси (близько 23%), третє – Олександр Скорик – 35 голосів (понад 5%). Однак явка була нижчою за звичайну.

«У нас найбільша дільниця по 170-му округу. Раніше на вибори приходили від 1300 до 1900 осіб. Але цього разу на дільниці проголосували 610 осіб – 28,5% від загальної кількості наших виборців. Але це не тому, що харків'яни є безвідповідальними. Коронавірус негативно позначився», – наголосила представник партії «За майбутнє».

З її слів, серед виборців, які прийшли 31 жовтня, було чимало молоді.

«Хто голосував уперше, ми їх вітали. У нас на дільниці так заведено. Є виборці, які зросли на моїх очах. Приходили голосувати також і люди у поважному віці», - розповіла Лариса Ольховська.

Вона також наголосила, що всі члени комісії були забезпечені засобами індивідуального захисту.

«Рукавички, маски, антисептики – всього було достатньо. Додому ходили у костюмах, щитках та окулярах», – зазначила Лариса Ольховська.