НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Війна травмує людей: Тетяна Поздєєва про допомогу дітям і дорослим

Ще задовго до початку повномасштабного вторгнення РФ депутатку Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяну Поздєєву знали усі жителі її округу. Вона постійно спілкувалась з людьми, організовувала свята, контролювала усі поточні питання. Тепер основним напрямом діяльності депутатки стала допомога тим, хто постраждав через війну. Вона опікується і дорослими проблемами, і дитячими.

Зокрема, з ініціативи Тетяни Поздєєвої для дітей Кутузівки та Великої Данилівки (Київський район) організовано цікаве дозвілля. Це футбольні матчі та прогулянки з екскурсіями у парках Харкова.
«Війна сильно травмує людей. Дорослим складно залишатись психологічно стійкими в умовах небезпеки, а дітям і підліткам набагато важче. Ще їм необхідна соціалізація, бо спочатку ковід забрав цю можливість, тепер - воєнний час. Повітряні тривоги, онлайн навчання, гуртки переважно не працюють - де тут спілкуватись дітям? Я вирішила їх згуртувати й продемонструвати, яким цікавим може бути відпочинок», - розповіла Тетяна Поздєєва.

Так, нещодавно відбулось футбольне змагання двох команд. Перемогла дружба, проте всі учасники отримали призи і подарунки.

«Найдорожче для дітей - увага та емоції. Їхні очі після гри - найсильніша мотивація для мене в роботі. Вони щасливі, отже, я все правильно планую й роблю», - зазначила Тетяна Поздєєва.
Вона наголосила, що усі проблеми та виклики, які виникають у зв’язку з війною, готова вирішувати. Тому продовжується робота із «єВідновлення». Депутатський округ Тетяни Поздєєвої знаходиться в одному з тих районів Харкова, які найбільше постраждали від російських обстрілів, - біля кільцевої дороги.

«Моя команда постійно проводить роз’яснення щодо підготовки необхідних документів. Консультуємо харків՛ян щоденно, питань багато. Головне, щоб люди отримали допомогу за державною програмою», - підкреслила депутатка.

Крім того, актуальний і гуманітарний напрямок в роботі.

«На мою думку, надзвичайно важлива адресна допомога та особисте спілкування з людьми. Так ми розуміємо потреби, які є, намагаємося оперативно опрацювати всі запити. Допомагаємо малозабезпеченим сім'ям та інвалідам продуктами. Скоро зима, тому передаємо ковдри мешканцям постраждалих від обстрілів будинків Київського району. А ще прикладаємо багато зусиль, щоб люди поверталися до своїх домівок», - зауважила Тетяна Поздєєва.

За її словами, Перемога загартовується у спільній роботі.

«Так, кожен з нас на своєму місці робить усе можливе, щоб наблизити Україну до Перемоги. Підтримка одне одного життєво необхідна. Робота триває. Ми - незламні!» - прокоментувала Тетяна Поздєєва.