![](https://static.tildacdn.com/tild6664-3636-4861-b265-646162303332/1111d0735e6812d5702b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6466-3665-4461-a534-396462343835/81eaeb2f071799217915.jpg)
Біля пам’ятника Батьківщині-матері зібралися ветерани, керівники міста та області, депутати Верховної Ради та місцевих рад, військові, представники громадських організацій та духовенства. Вони поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні.
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3663-4931-a639-616366396439/349dee7435b8a8404754.jpg)
День визволення міста від нацистських загарбників - це свято, яке живе у серці кожного харків'янина, - зауважив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-3564-4130-b363-363938626433/2f3d7f888814aa26fdcc.jpg)
«Це час, коли ми розповідаємо нашим дітям і онукам про подвиги наших батьків і дідів. На жаль, з кожним роком ветеранів стає все менше. Але Харків - це місто військової слави, і ми повинні увічнити пам'ять про тих, хто не повернувся з війни. Спасибі вам, герої, за ваш подвиг, за наше місто!» - підкреслив Геннадій Кернес.