Сам храм було зведено у 2010 році на кошти благодійників. Серед тих, хто доклав зусиль до цієї доброї справи, був і Віталій Панов. Він не тільки сприяв будівництву святині, а й надалі допомагав у впорядкуванні й облаштування території, зокрема встановленні дзвіниці й іконостасу.
«Відродження й підтримка духовності у наш складний час – вкрай важливі. Упевнений, що віра дає людини сили впоратися з багатьма ситуаціями. Для мене велика честь зробити хоч малий внесок в духовне збагачення вовчан, зміцнення віри та надії у серці кожного земляка», - зауважив Віталій Панов.
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-6639-4238-a133-306465646562/photo.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6333-3835-4464-a232-346462323663/photo.jpg)