Він подякував за виявлену довіру та розповів, що районна рада розпочинає нову каденцію в умовах адміністративно-територіальної реформи, тому наразі в роботі існує низка складних моментів.
Зокрема, питання фінансування районних рад ще не врегульовано законодавчо, тому поки важко формувати штатний розклад.
«Інший момент – це передача майна у власність територіальних громад. Спочатку нам необхідно прийняти його від тих районів, які увійшли до Красноградського, а вже потім розподіляти між громадами, спираючись на те, чи зможе кожна окрема громада його фінансувати», - підкреслив Володимир Птишник.
Він також зазначив, що в нових умовах райрада має допомагати громадам залучати гранти та інвестиції.
«Так, наприклад, можна об’єднати в певному проєкті 2-3 громади, що мають спільну проблему, як-то поводження з ТПВ чи дорожнє сполучення. Районна рада в такому випадку має бути сполучною ланкою між інвестором та громадами», - розповів голова райради.
Серед пріоритетів роботи у районі Володимир Птишник виокремив медичну й комунальну сфери, на які потрібно в першу чергу спрямувати увагу органів місцевого самоврядування.
![](https://static.tildacdn.com/tild6630-6234-4462-b762-316435336139/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6532-3965-4265-b338-303063383164/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3935-3933-4635-b766-323130386337/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3933-6131-4433-a438-363963616631/650x480-toHeight-100.jpg)