НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимира Птишника призначено головою Красноградської районної ради

Перше пленарне засідання Красноградської районної ради VIII скликання відбулося 14 грудня. Під час сесії депутатський корпус обрав на посаду голови районної ради представника політичної партії «Блок Кернеса -Успішний Харків» Володимира Птишника.

Він подякував за виявлену довіру та розповів, що районна рада розпочинає нову каденцію в умовах адміністративно-територіальної реформи, тому наразі в роботі існує низка складних моментів.

Зокрема, питання фінансування районних рад ще не врегульовано законодавчо, тому поки важко формувати штатний розклад.

«Інший момент – це передача майна у власність територіальних громад. Спочатку нам необхідно прийняти його від тих районів, які увійшли до Красноградського, а вже потім розподіляти між громадами, спираючись на те, чи зможе кожна окрема громада його фінансувати», - підкреслив Володимир Птишник.

Він також зазначив, що в нових умовах райрада має допомагати громадам залучати гранти та інвестиції.

«Так, наприклад, можна об’єднати в певному проєкті 2-3 громади, що мають спільну проблему, як-то поводження з ТПВ чи дорожнє сполучення. Районна рада в такому випадку має бути сполучною ланкою між інвестором та громадами», - розповів голова райради.

Серед пріоритетів роботи у районі Володимир Птишник виокремив медичну й комунальну сфери, на які потрібно в першу чергу спрямувати увагу органів місцевого самоврядування.