НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

В обласному конкурсі «Разом в майбутнє» зможуть брати участь комунальні підприємства

Рішення додати ще одну категорію учасників ухвалив Конкурсний комітет.
За інформацією депутатки обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», заступниці голови Конкурсного комітету Людмили Немикіної, комунальні підприємства місцевого рівня зможуть запропонувати проєкти, вартість яких не перевищує 1 млн грн. Для підприємств обласного рівня максимальна сума складатиме 1,5 млн грн.

«Окрім того, з 2023 року у конкурсі «Разом в майбутнє» зможуть брати участь лише ті громади, які матимуть стратегію розвитку. На жаль, на даний час таких лише 19», – наголосила Людмила Немикіна.
Минулого року на участь у конкурсі з 7 районів надійшло 66 проєктів, з яких 30 – від міських територіальних громад, 33 – від селищних та 3 проєкти – від сільських громад. До І категорії зареєстровано 25 проєктів, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад, до II категорії – 41 проєкт громадських ініціатив.
У 2021 році реалізовано 29 проєктів на загальну суму 42,3 млн гривень.

Завдяки цьому в громадах проведено капітальні та поточні ремонти в 5 медичних закладах та 2 бібліотеках, придбано 21 одиницю медичного обладнання, 7 тренажерів, меблі, кухонне приладдя, облаштовано зони відпочинку та фізичного розвитку в реабілітаційному центрі. Також придбано комп’ютерну та оргтехніку, меблі, звукове, фото- і відеообладнання, 2 легкових автомобіля для центрів первинної ланки сімейної медицини, 4 автобуси (1 – з підйомником) для забезпечення соціальних рейсів, автомобіль з причепом для пересувного кінотеатру, сміттєвоз, створено центр розвитку та дозвілля, хаб ремесел, відеостудію. Окрім того, відновлено 2 спортивних майданчика, придбано спортивне обладнання для баскетболу та волейболу, приміщення під ЦНАП обладнано комп’ютерною технікою, меблями, організовано та проведено 3 фестивалі (2 музичних та 1 мистецтв), створено веб-сайт для інформації та консультування малих сільськогосподарських кооперативів встановлено 70 камер відеоспостереження.