НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Цибульник: Досягнення району в галузі освіти - результат продуманого підходу (відео)

Усі роботи з модернізації навчальних закладів у Новобаварському районі проводяться в тісній співпраці з батьківським комітетом. Як розповіла на пресконференції голова адміністрації району, депутат міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Цибульник, в районі вирішили піти від планового ремонту закладів освіти. Тепер спільно з батьками затверджується програма, згідно з якою в школах і дитсадках проводяться комплексні роботи. Нещодавно була визначена так звана «дорожня карта» на найближчі 5 років.

«Усе, що на даний момент зроблено в районі у галузі освіти - це результат продуманого підходу. На даний момент у всіх 17 школах і 15 дитсадках району встановлено енергоефективні склопакети, на 100% відремонтовані спортзали й басейни. Після завершення робіт у дитячому садку №156 те ж саме можна буде сказати і про актові зали. Крім того, оновлено фасади 10 шкіл і 9 дитячих садів, в 14 школах і 12 дитсадках відремонтовані санвузли. У 11 школах і 6 дитсадках встановлені сучасні огорожі. Заасфальтована територія 18 освітніх установ», - зазначила Тетяна Цибульник.

За її словами, зустрічі з батьківським комітетом району проводяться двічі на рік. Вся робота ведеться з інформуванням населення. Практично 10 років райадміністрація випускає буклети, в яких надана повна інформація про виконані і заплановані роботи в школах і дитячих садках Новобаварського району.