НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська проінспектувала «пункти незламності» в Основ'янському районі

Як свідчить досвід минулої зими, місцем безпеки для харків՛ян під час тривалого відключення електроенергії чи виникнення інших критичних ситуацій стали «пункти незламності». Тисячі городян відвідали саме ці місця, аби підзарядити гаджети, зігрітися, під'єднатися до мережі Інтернет. Депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Ганна Головчанська впевнена, що забезпечення життєдіяльності населення в складних умовах воєнного стану - одне з пріоритетних завдань місцевої влади.

В Основ'янському районі Харкова з 1 жовтня продовжать функціонувати 8 «пунктів незламності».

Днями Ганна Головчанська проінспектувала три таких об'єкти, які розташовані в закладах освіти на вулицях Достоєвського, 14, Тернопільській, 19 та Літаковій, 13 на відповідність вимогам до їхнього функціонування.

«Зазначені пункти укомплектовані генераторами, меблями, зарядками для телефонів, засобами автономного опалення, забезпечені доступом до Інтернету, ліхтарями, дезінфекційними засобами тощо. За потреби кожен зможе відвідати ці острівці безпеки, тепла та єдності. Ми сильні, бо ми разом!» - проконментувала Ганна Головчанська.
Нагадаємо, наприкінці вересня Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив, що у місті розгортають «пункти незламності», які будуть забезпечені всім необхідним.

«У «пунктах незламності» будуть продукти, медикаменти, паливо для генераторів», - зазначив мер.

Ігор Терехов також наголосив, що всі комунальні підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, зробили великий обсяг роботи в рамках підготовки до майбутнього опалювального сезону.

«Все залежатиме не лише від нас, а й від інтенсивності обстрілів, від того, як нам вдасться захистити та зберегти критичну інфраструктуру. Проводиться серйозна робота, і ми не зупиняємося», - зауважив міський голова.