НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Горбунова-Рубан: Я вдячна нашим медпрацівникам, які зробили все, щоб Харків подолав чергову хвилю коронавірусу

Депутат Харківської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан подякувала медичним та соціальним працівникам, а також громадським організаціям за роботу на розвиток Харкова.

«Я дякую всім харків'янам, з якими я спілкуюся щодня, які щодня телефонують мені. Я відчуваю вашу підтримку, довіру і робитиму все, щоб її виправдати і нікого не підвести.

Я рада, що мером нашого міста є Ігор Олександрович Терехов, який абсолютно заслужено переміг і тепер зможе працювати на повну силу на благо нашого міста.

Я вдячна всім медичним працівникам, які пройшли дуже важкий шлях, пов'язаний з поширенням коронавірусної інфекції. Це була дуже важка хвиля. Але ми вистояли, ми зробили все, щоб місто стабільно пройшло це випробування. Я вдячна всім працівникам соціальної сфери, служб у справах дітей, представникам громадських організацій, які були цього важкого року поруч із міською радою та виконували всі поставлені завдання.

Я абсолютно впевнена в тому, що наше місто – зоряне. Воно зовсім незвичайне, має свій код. А якщо місто має код, значить у нього є майбутнє. З прийдешнім 2022 роком, дорогі харків'яни», - зазначила Горбунова-Рубан у новорічному привітанні.