НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Поблизу Основ'янського озера завершують будівництво майданчика для відпочинку

Керівник міста Ігор Терехов проінспектував хід робіт з благоустрою зони відпочинку по вулиці Достоєвського в Основ'янському районі.

Біля Основ'янського озера вже прокладені доріжки, облаштовано клумби та упорядковані зони відпочинку. Попереду ще будівництво дитячого ігрового комплексу, спортивного майданчика та майданчика для вигулу собак, а також урн і лавок.

«Коли я взимку на зустрічі з жителями пообіцяв, що у них під будинком скоро з'явиться така комфортабельна зона відпочинку, деякі не дуже-то і повірили, - сказав Ігор Терехов. - Однак до Дня міста, 23 серпня, локація буде відкрита. Тут можна буде поєднувати і пляжний відпочинок, і спорт, і дитячі розваги».

Подібні зони відпочинку зараз створюються по всіх районах Харкова. До кінця року в місті буде облаштовано більше 40 таких локацій, які харків'яни вже почали називати «міні-парками Горького».

Ігор Терехов також перевірив хід робіт з ремонту під'їздів в будинках по вулиці Достоєвського. «Намагаюся зайти в кожен під'їзд, подивитися, що правильно виконане, а де допущені помилки», - сказав керівник міста.