НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук: Рішення суду про моє поновлення на посаді керівника Південної залізниці передбачуване

Депутата Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктора Остапчука рішенням Дзержинського районного суду Харкова поновлено на посаді директора регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

За словами Віктора Остапчука, таке судове рішення цілком передбачуване, і в ньому немає жодної сенсації. Згідно з українським законодавством, будь-якому працівнику, звільненому з посади, яку він обіймав, внаслідок обрання народним депутатом України, після закінчення каденції мають надати його колишню роботу.

«Тим більше, що свого часу Кабмін затвердив мене на посаді начальника Південної залізниці за безстроковим договором. На жаль, в Україні часто судові рішення ігноруються, тому я не тішуся сподіваннями. Про якісь плани говорити дуже передчасно, але як людина, яка практично все своє життя віддала залізниці, можу висловити свою думку: зараз питання номер один - оновлення інфраструктури. Адже розруха - вона в головах. Навіть у кризові 90-ті роки ми і електрифікацію проводили, і станції реконструювали», - розповів депутат.

Віктор Остапчук також зазначив, що після оприлюднення рішення суду в укрупненому Ізюмському районі, інтереси якого він представляє в обласній раді, почали поширювати листівки з фейковою інформацією, що ганьбить його ім'я.

«Я зараз готую відповідний лист на ім'я прокурора Харківської області, а всім «зацікавленим» особам хочу сказати: заспокойтеся і займіться нарешті своєю безпосередньою роботою. Я розумію, що таких обсягів і темпів модернізації інфраструктури, які були на Південній залізниці у 2000-2012 роках, ви не досягнете ніколи, але хоча б докладіть зусиль, щоб виконувати свої зобов'язання перед колективом Південної залізниці, вантажовідправниками і пасажирами», - підкреслив депутат облради.

Нагадаємо, Віктор Остапчук керував Південною залізницею з 2000 р по 2012 р. У 2012 р. був звільнений у зв'язку з обранням народним депутатом (обирався двічі - до Верховної Ради 7-го і 8-го скликань). У 2019 перестав бути нардепом через достроковй розпуск Верховної Ради.

11 грудня Дзержинський районний суд Харкова ухвалив  рішення, яким зобов'язав АТ «Укрзалізниця»  відновити Віктора Остапчука на посаді директора регіональної філії «Південна залізниця».