НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Допомога ЗСУ і робота на окрузі - з цього складається діяльність депутата «Успішного Харкова»

Для українських бійців, які захищають нас від ворожої агресії, вкрай важлива підтримка. У цьому впевнений депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олексій Топчій. Тому він максимально зосередився на допомозі військовим.

Днями Олексій Топчій передав гуманітарну допомогу захисникам із зведеного підрозділу тактичної групи «Слобода».

«Ми фактично стали волонтерами. Зусилля кожного з нас - це крок до Перемоги. Але є люди, які своєю кровʼю виборюють право на мирне життя для наших дітей. Якщо народ єдиний, його не здолати. Україна - непереможна! Харків - незламний!» - розповів депутат.

За його словами, тим, хто кожного дня зі зброєю в руках стоїть на захисті країни, необхідно знати, що за спиною в них - надійний тил.

Нещодавно 113 бригада ТРО, яка знаходиться під Бахмутом на першій лінії оборони, отримала від Олексія Топчія «спеціальну» допомогу - рожки для автоматів Калашникова.

«Це потрібний та рідкісний вантаж. Будемо й надалі робити все залежне, аби допомогти бійцям вистояти», - зазначив Олексій Топчій.
В свою чергу, військові подякували за таку підтримку.

Не забуває Олексій Топчій і про роботу на окрузі. Його команда регулярно проводить зустрічі з харків’янами. Під час спілкування обговорюються різні питання: благоустрій, відновлення житла, облаштування паркінгу для авто тощо.