НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Генконсульство Польщі привітало Ігоря Терехова з перемогою на виборах

Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Пьотр Стаханчик привітав Ігоря Терехова з перемогою на позачергових виборах Харківського міського голови.

«Від імені всіх працівників Генерального консульства Республіки Польща у Харкові щиро вітаю Вас із перемогою на виборах на посаду Харківського міського голови.

Бажаємо Вам енергії, витримки, здоров'я та наснаги у цій надзвичайно вимогливій, але дуже важливій роботі. Ми впевнені, що, завдяки Вашій компетентності, професіоналізму та відданості, Харків залишатиметься одним із міст в Україні, що розвиваються найбільш динамічно. Нехай Ваші зусилля будуть винагороджені повагою колег, мешканців та гостей міста!

Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові завжди отримувало підтримку від Харківської міської ради у підготовці та реалізації спільних польсько-українських проєктів. Ми дуже цінуємо цю співпрацю. Висловлюємо надію на її плідне продовження, адже вона, без сумніву, зміцнює дружні відносини між нашими країнами», - говориться у привітанні.