НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Цибульник відвілала Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці

З роками приходить мудрість і досвід, наша відповідальність полягає в тому, щоб допомогти людям похилого віку, які зробили вагому для суспільства роботу і заслуговують міцної підтримки. Важливість такої допомоги важко переоцінити, а ця тема заслуговує на особливу увагу. Як зазначила депутатка Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Цибульник, дбайлива опіка над старшими громадянами свідчить про наше глибоку повагу до всіх без виключення людей.

Днями Неллі Цибульник провела робочу зустріч з керівництвом Харківського геріатричного пансіонату ветеранів праці. Заклад став справжньою домівкою для великої кількості літніх людей. І вони потребують спеціального догляду, підтримки та допомоги.

За словами депутатки, важливість допомоги людям похилого віку важко переоцінити. Вона відображає нашу глибоку повагу до досвіду і мудрості старших громадян, а також сприяє їхньому фізичному та психологічному здоров'ю. Підтримка цих людей несе в собі значиму цінність для суспільства, і варто робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний та комфортний вік.

Відвідавши заклад, Неллі Цибульник передала необхідні речі для його підопічних.

«Цим людям потрібна наша особлива увага та підтримка, розуміння та надання допомоги, особливо в умовах війни, коли страждають найбільше», - зазначила Неллі Цибульник.