![](https://static.tildacdn.com/tild3337-3536-4661-b638-616336343137/4.jpg)
Після прогулянки маленьких гостей міста чекав мотузковий парк. Сертифікат на відвідування цього атракціону подарували дітям представники політсили після екскурсії на молочну ферму, яка відбулася кілька тижнів тому.
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3261-4163-b430-626165383236/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-3133-4963-b565-633663333632/2.jpg)
Смугу перешкод хлопці та дівчата пройшли кілька разів.
![](https://static.tildacdn.com/tild3338-3962-4261-b766-383331316564/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3330-3763-4637-b338-306438346564/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-6431-4165-b263-616231353239/7.jpg)
«Діти були дуже раді. Вони отримали заряд емоцій та яскравих вражень. Дуже важливо, щоб школярі любили займатися спортом і росли здоровими. Саме тому ми зробили їм подарунок, який запам'ятається надовго», - розповіли активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків».