Заступник голови райадміністрації Денис Дорожкін передав ювіляру вітання від в. о. Харківського міського голови Ігоря Терехова: «Ви належите до покоління переможців, які відстояли нашу Батьківщину, подарували нам мирне небо над головою. Ваше життя – приклад беззавітного служіння Вітчизні і безмежної любові до своєї країни. Зичимо міцного здоров'я і оптимізму. Близькі люди нехай радують своєю турботою і увагою. Миру Вам і добра!».
Довідка. Лук’янов Василь Григорович пішов на фронту 1941 році. У 1945-му воював у Чехословаччині, був двічі поранений. Має медалі «За відвагу», два Ордени Слави, а також близько 40 орденів Другої світової війні.
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3663-4662-b464-306633373664/unnamed.jpg)