Протягом минулого тижня підрядні організації завершили ремонт вхідної групи будинку № 188 по вул. Полтавський Шлях, вхідної групи будинку № 9 по пров. 2-му Таганському, вхідної групи житлового будинку № 63 по вул. Осетинській і під'їзду житлового будинку № 9/3 по вул. Беркоса.
З ініціативи Ігоря Терехова з 2021 року ремонти в під'їздах виконують з обов'язковою заміною старих вікон на металопластикові. Це один з ефективних шляхів енергозбереження в житлових будинках.
![](https://static.tildacdn.com/tild6330-3132-4333-b030-666661633866/247162638_1820796407.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3836-6432-4132-b738-386665656434/247248871_1820798374.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6338-3434-4434-a533-373535383730/247251234_1820795774.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6338-3131-4135-b265-383333666137/247419759_1820799207.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6636-3833-4737-a366-666435626464/247458339_1820797774.jpg)