![](https://static.tildacdn.com/tild6331-6433-4330-a530-306630343231/125237307_1525387532.jpg)
Днями Галині Олександрівні виповнилося 95 років. З Віктором Остапчуком Галина Полтавцева знайома вже кілька років. Він як народний депутат України VII та VIII скликань завжди вітав усіх учасників бойових дій які мешкають в його окрузі. А з Галиною Олександрівною потоваришував особливо, коли приїздив у гості і 9 травня, і під час робочих відвідин Борівщини.
Представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» вручили ювілярці цінний подарунок та побажали міцного здоров’я, родинного тепла і щастя.
«Галина Олександрівна — представник великого покоління — покоління переможців, до якого належав і мій батько. Він підлітком був евакуйований з Житомирської області і всю війну працював біля домни Магнітогорського металургійного заводу, — розповів Віктор Остапчук. — Вражений її оптимізмом, молодістю душі. Для мене велика честь спілкуватися та товаришувати з людиною, чиє життя є прикладом для нащадків», - наголосив він.
![](https://static.tildacdn.com/tild3837-3034-4664-b939-396432346530/124904880_1525389098.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-3230-4636-b237-343734633431/125101074_1525388598.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-3363-4630-a538-663836366264/_viber_2020-11-16_18.jpg)