НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук та Олександр Тертишний привітали з ювілеєм видатну борівчанку

Представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків», новообрані депутат Харківської обласної ради Віктор Остапчук та голова Борівської ОТГ Олександр Тертишний привітали з ювілеєм мешканку с. Шийківка Галину Полтавцеву.Днями Галині Олександрівні виповнилося 95 років. З Віктором Остапчуком Галина Полтавцева знайома вже кілька років. Він як народний депутат України VII та VIII скликань завжди вітав усіх учасників бойових дій які мешкають в його окрузі. А з Галиною Олександрівною потоваришував особливо, коли приїздив у гості і 9 травня, і під час робочих відвідин Борівщини.

Представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» вручили ювілярці цінний подарунок та побажали міцного здоров’я, родинного тепла і щастя.

«Галина Олександрівна — представник великого покоління — покоління переможців, до якого належав і мій батько. Він підлітком був евакуйований з Житомирської області і всю війну працював біля домни Магнітогорського металургійного заводу, — розповів Віктор Остапчук. — Вражений її оптимізмом, молодістю душі. Для мене велика честь спілкуватися та товаришувати з людиною, чиє життя є прикладом для нащадків», - наголосив він.