НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Аліса Панова: Харків був, є і залишиться містом молоді

Молодь завжди була двигуном і творцем інновацій. Вона має нові ідеї, власний погляд на проблеми і сучасний підхід до їхнього вирішення. Отже, вплив молоді на розвиток міста є незаперечним. Харків поважає молодих ініціаторів, прислуховується до ідей та планує активне співробітництво з ними.

У четвер, 26 жовтня, молодь Харкова вкотре завітала на каву з міським головою. Ігор Терехов обговорив з молодими людьми багато питать та вислухав пропозицію щодо підтримки культурної сфери. Зустріч пройшла у форматі традиційного діалогу. Загалом поспілкуватися з мером прийшли близько 30 молодих людей (студенти, школяри, члени Молодіжної ради, волонтери).

«Сильне майбутнє Харкова - за молоддю! Ось чому зараз так важливо надати молодим хлопцям та дівчатам якнайбільше можливостей для самореалізації, максимально залучити їх до участі в розвитку та відновленні міста, створити такі умови життя тут, щоб усі, хто виїхав, повернулися назад», - зазначив Ігор Терехов.

Спілкуючись з мером, молодь торкнулася багатьох тем. Зокрема, говорили про гранти для бізнесу, міський бюджет, пільгове придбання житла, відродження фонду культури та креативу.

На зустрічі були присутні й депутати «Успішного Харкова».

«Харків завжди був містом студентства, активної молоді. На мою думку, діалог, що відбувся, є вкрай важливим. Молодь мала змогу поділитись питаннями, які її хвилюють, а міський голова був максимально відкритим та відвертим. Безумовно, це посилить співпрацю, порозуміння і сконсолідує всіх харків’ян в особі цих молодих представників», - розповіла Аліса Панова, депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків».

За ії словами, міський голова неодноразово наголошував на тому, що вітає залучення молоді до процесів життєдіяльності Харкова, його розвитку та популяризації. А депутатський корпус підтримує цей напрямок.

«Ми, команда мера, приєднаємось до всіх ініціатив, які будуть йти від нього, і до пропозицій нашої активної молоді, а вона сьогодні має багато ідей. Саме ця зустріч нам це і продемонструвала. Все, що залежатиме від нас, ми готові реалізовувати. Ми готові вітати будь-які ініціативи, які виникатимуть в активної молоді. Це пріоритетний напрямок нашої роботи, оскільки Харків був, є і залишиться містом молоді», - зауважила Аліса Панова.