Присутніх на заході ветеранів привітала заступниця голови районної адміністрації Олена Веліканова.
«Дорогі наші ветерани, наші вічні герої і великі люди, дякуємо вам за те, що ми зараз живемо і радіємо сонцю, за те, що ми ростимо дітей і онуків, за те, що ми маємо можливість любити, мріяти і втілювати свої ідеї в життя. Ви назавжди залишили величезний слід в пам'яті всіх поколінь, дай Бог вам міцного здоров'я і сил», - зазначила вона.
![](https://static.tildacdn.com/tild3438-3638-4265-b233-363736663664/182898160_1115387655.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6562-3831-4166-b336-356562303136/183282012_1115388048.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-6634-4362-b138-343863333536/183477806_1115387805.jpg)
Окрім того, святкові заходи, приурочені до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулися у парку «Зелений гай». Учасників урочистостей привітали секретар Харківської міської ради Ігор Терехов і голова адміністрації району Ольга Вельможна.
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3230-4762-b763-306430623134/183781930_1115985562.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6264-6637-4764-b464-623063663234/182916645_3918839344.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-3037-4236-a361-393363623138/183337264_1115985815.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6663-6235-4336-b835-626131626263/183667594_1115985435.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-3733-4565-b839-616461303534/183721580_3918839644.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3730-4662-a564-366138346433/183858721_1115985315.jpg)