НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Наш медичний фронт: харківський хірург рятує життя на війні

Минуло більше 500 днів, як повномасштабна війна перетворила життя кожного українця на випробування. Але час показав, що нас не здолати. У боротьбі проти ворога об'єдналась нація. На захист стали не тільки військові, а й лікарі. Вони рятують життя, консультують, іноді просто підтримують морально.

Медики на війні відіграють критично важливу роль, допомагаючи мирним жителям і бійцям, які постраждали внаслідок бойових дій. Така робота вимагає відданості й сміливості.

Хірург Міської дитячої поліклініки №14 Юрій Пазій з початку повномасштабної війни надавав допомогу і маленьким, і дорослим харків’янам. Тепер він - військовий лікар, восени минулого року чоловіка мобілізували до лав ЗСУ.

«Юрій служить у цей нелегкий для нашої країни час, рятує життя. Пишаємося колегою, разом з пацієнтами чекаємо на його повернення після Перемоги!» - розповіли в поліклініці.

З вірою в ЗСУ ми разом наближаємо Перемогу. Пишаємось нашими медиками та висловлюємо кожному з них безмежну вдячність. Ваша відданість і професіоналізм надихають. Українські медики - справжні герої!

Матеріал підготовлено до Дня медичного працівника.