НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» привітали з Днем святого Миколая вихованців Шевченківського інтернату

Представники «Блоку Кернеса - Успішний Харків» відвідали Шевченківський дитячий будинок-інтернат. Напередодні Дня святого Миколая депутати обласної ради Катерина Середенко, Павло Столбовий та Тетяна Столяренко передали для дітей солодкі подарунки, а також закупили захисні маски для співробітників і побутову хімію для установи.

Як розповіла одна з організаторів благодійної акції Катерина Середенко, в Шевченківському будинку-інтернаті зараз виховуються 103 хлопчики віком від 8-18 років, усі - з порушеннями розумового та психічного розвитку.

«На жаль, поспілкуватися з вихованцями дитячого будинку нам не вдалося через карантинні обмеження, але як тільки це буде можливо, ми обов'язково відвідаємо їх ще раз. Ми щиро вдячні керівництву інтернату за те, що вони з такою любов'ю ставляться до особливих діток, віддають їм стільки тепла й турботи. Це справжні професіонали, педагоги за покликанням. Ми обов'язково будемо підтримувати з ними зв'язок і допомагати за необхідності», - зазначила вона.

За словами Павла Столбового, до благодійної акції приєдналося багато мешканців Харкова, зусиллями яких вдалося зібрати необхідні речі для вихованців дитячого будинку.

«Дуже приємно, що люди не залишаються байдужими до чужої біди, до проблем дітей, готові прийти на допомогу. Ми вдячні всім, хто допоміг нам в організації цієї поїздки. Звичайно, ж нам хотілося подарувати дітям теплі емоції та радість спілкування. І ми обов'язково це зробимо в майбутньому», - підкреслив він.