НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Низька явка виборців в Шевченківському районі Харкова пов'язана з карантинними обмеженнями і дистанційним навчанням у вищих навчальних закладах. Володимир Котковський

Явка виборців у Шевченківському районі Харкова за станом на 13.00 склала 15%.
Про це під час пресмарафону від «Блоку Кернеса -Успешний Харків» повідомив глава адміністрації Шевченківського району Харкова, кандидат у депутати Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Володимир Котковський.

Він також розповів, що всі виборчі дільниці відкрилися вчасно. Вони працюють із дотриманням всіх протиепідемічних норм. Порушень зафіксовано не було.

«Сподіваюся, що в другій половині дня люди активніше йтимуть на ділянки, вся процедура буде дотримана і процес голосування закінчиться вчасно», - зазначив Володимир Котковський.

За його словами, низька явка на виборчих дільницях в Шевченківському районі пов'язана з карантинними обмеженнями і дистанційним навчанням у вищих навчальних закладах. На території району розташовано багато студентських гуртожитків, але в зв'язку з епідемічною ситуацією в місті вони закриті, тому студенти роз'їхалися по домівках.