НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вихованці Слобожанської школи мистецтв отримали нові інструменти для творчого розвитку

Слобожанська селищна рада виділила кошти на оновлення матеріальної бази місцевої школи мистецтв. Цей заклад є осередком розвитку музичних і художніх здібностей більш ніж 170 дітей територіальної громади. Вихованці та викладачі школи – лауреати багатьох конкурсів і фестивалів регіонального, державного та міжнародного рівнів.

Наразі нові інструменти та обладнання отримали класи фортепіанного, народного відділів і художнього відділення. Коштом місцевого бюджету для вихованців і викладачів школи придбали рояль, фортепіано, синтезатор цифрове фортепіано Yamaha, акордеон HOHNER, баян Bako, 2 пан-флейти, оркестровий барабан, 2 дитячих акордеона PANAMA, а також автономну активна акустичну систему та мультимедійне обладнання.

Окрім музичних інструментів, народний відділ Слобожанської школи мистецтв отримав 20 сценічних костюмів.

Значну підтримку також надано класу образотворчого мистецтва. Майбутні художники отримали гіпсові фігури, пінен, мастихін, планки для підрамників, різні види фарб і лаків, а також нові меблі.

«Оновлення матеріальної бази Слобожанської школи мистецтв стало довгоочікуваною подією як для викладачів, так і для її відвідувачів, оскільки останній раз інструменти та матеріали для цього закладу закуповувалися 35 років тому. Впевнений, що нові інструменти та матеріали дозволять покращити умови навчання в школі мистецтв, а також стануть поштовхом для творчого розвитку дітей нашої територіальної громади», - зазначив Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр.