НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов про кінопокази просто неба: Це особливе відчуття затишку та емоції родом з дитинства

У Краснограді відбувся традиційний кінопоказ від «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Дитяча анімація та концерт, що передували перегляду фільму «Джуманджі», як завжди подарували купу емоцій дітям та їх батькам.
Захід відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він поспілкувався з місцевими мешканцями та поділився враженнями від кіновечора.

«Ми почали забувати, як виховували нас батьки, як спілкувалися раніше люди між собою, якими були їхні взаємини. А насправді усе це можна охарактеризувати кількома словами. Відкритість, сердечність, щирість. І сьогодні, коли «Блок Кернеса – Успішний Харків» започаткував традицію кіновечорів під відкритим небом для усієї громади, то таку ініціативу можна лише вітати. Діти зустрічаються з однолітками, їхні батьки спілкуються з сусідами, родичами, знайомими. Рідний Красноград пробуджується дзвінким сміхом малечі та радіє душевному спілкуванню дорослих. З'являється таке неймовірне, особливе відчуття затишку просто неба. Емоції родом з дитинства», - відзначив Сергій Чернов.