«Візьмемо для прикладу напрям із Богодухова до Валківського району. Це велика проблема. Протяжність дороги Валки–Богодухів через Олександрівку — 53 км, і вона в поганому стані. Дорога на Золочів трохи краща, але від Максимівки до Сковородинівки дуже складна ділянка приблизно 18 км.
Серйозного капітального ремонту потребує напрямок Полкова Микитівка–Краснокутськ. Іншої дороги від Богодухова до Краснокутська просто немає.
В останні роки в області не відбувалося інтенсивного розвитку дорожнього господарства. Часто їжджу багатьма дорогами, тож добре знаю їхній стан. Так, побудовано хорошу трасу Харків—Суми. Але в інших напрямках — Дергачі, Золочів, Вовчанськ, Балаклія, Чугуїв — розвиток відсутній», - говорить Іван Дем'яненко.