НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вітання з Днем інженерних військ і Днем День ракетних військ і артилерії

Сьогодні, 3 листопада, в Україні відзначають два професійних свята: День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.

Наші воїни інженери, артилеристи та ракетники, щиро вітаємо з вас!

Інженерні війська, ви - справжні герої. Без вас наша армія не могла б функціонувати ефективно. Ваша здатність до розв'язання складних завдань і відданість вищим цілям заслуговують на повагу. Саме інженерні війська виконують надзвичайно важливу роботу, забезпечуючи будівництво об'єктів та інженерну підтримку на передовій.
Ракетні війська і артилерія забезпечують високоточну вогневу підтримку наших сил, допомагаючи ганти окупанта з української землі. Така мужність, професіоналізм та висока готовність завжди грають критичну роль у забезпеченні стабільності та захисту Батьківщини. Ми цінуємо вашу надзвичайну працю і самопожертву, якою ви служите Україні.

Із нагоди свят бажаємо воїнам інженерам, артилеристам, ракетникам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових досягнень. Нехай ваша робота буде завжди успішною. Бажаємо безпеки на передовій та вдячних сердець українців!

Слава Україні!

З повагою та гордістю, команда «Успішного Харкова»

Фото: Генеральний штаб ЗСУ, пресслужба президента України