НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Як в хорошій європейській клініці». Терехов висловив вимоги до міської лікарні

Ігор Терехов проінспектував хід капітального ремонту в Міській клінічній лікарні № 25. Найближчим часом тут буде завершена реконструкція приймального відділення та діагностичного центру, а також з'явиться сучасна лабораторія.

"Ми робимо так, щоб кожен пацієнт відчував себе як в хорошій європейській клініці", - зазначив Ігор Терехов.

На зустрічі з колективом лікарні він також подякував харківським медикам за професіоналізм і самовіддану працю під час пандемії коронавируса: "Особливо слід відзначити професіоналізм харківських лікарів, які оперативно впровадили міжнародні протоколи зі створення належних умов для прийому пацієнтів і їх лікування. Чітка робота кожної ланки системи охорони здоров'я - це буквально питання життя і смерті. У питаннях збереження життя і здоров'я людини немає дрібниць".

Керівник міста повідомив про істотне розширення міської програми розвитку медицини. Ухвалено рішення в 2021 році виконати комплексні ремонти в 11 міських лікувальних установах і збільшити фінансування системи охорони здоров'я. "Також ми виділили 200 млн грн, в тому числі 76 млн з резервного фонду, що дало можливість закупити для лікувальних установ засоби індивідуального захисту, необхідні медикаменти, обладнання, засоби для дезінфекції та спецтранспорт для роботи мобільних бригад", - повідомив Ігор Терехов.