НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Кухар: Є питання, які вимагають рішучих дій

Днями під головуванням депутата від «Успішного Харкова» Олександра Кухаря в рамках підготовки до двадцять четвертої сесії Харківської обласної ради VIII скликання відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та погодили ряд проєктів рішень облради. Зокрема, йдеться про «Про хід виконання у 2023 році комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища Харківської області на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 9-VІІІ».

«Основною метою програми є створення умов для забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища, поліпшення його стану та реалізація ефективної природоохоронної політики на обласному рівні. Ми детально опрацювали всі моменти. Дякую колегам за плідну роботу, адже в умовах повномасштабної війни важливо дбати також і про наше довкілля. Є питання, які вимагають негайних та рішучих дій», - зазначив Олександр Кухар.

Окрім того, без уваги не залишився проєкт рішення обласної ради «Про зміну меж ландшафтного заказника місцевого значення «Малинівський» на території Чугуївського району Харківської області» та хід виконання у І кварталі 2024 року регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2024-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2023 року № 729-VІІІ.

Заслухавши доповідачів, члени комісії прийняли відповідні висновки.

Нагадаємо, 27 червня в режимі відеоконференції відбудеться чергова сесія обласної ради. Депутати планують опрацювати більше 60 питань, які стосуються життєдіяльності Харківщини.