«У перший день наші учасники представили свої конкурсні «візитки», а також змагалися у кулінарних здібностях. Також на святі відбулися показові тренування рятівників, була представлена сучасна техніка ДСНС. Також діти могли ознайомитися з роботою кінологів», - розповіла очільниця району.
У другий день зльоту, 29 травня, передбачені змагання з туризму та краєзнавства. Серед яких – пішохідний туризм на смузі перешкод, спортивне орієнтування, конкурс на знання туристських навичок (в’язання вузлів та встановлення намету) тощо.
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-3866-4233-a266-663833663766/192723776_2564061910.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-3038-4164-b966-316637396334/193144845_2564061460.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6363-4836-b864-363833353065/191753432_2564062117.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-3232-4134-b639-636231633634/191836672_2564060347.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3130-3366-4965-a263-633034356530/192618319_2564061030.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6337-3435-4536-b332-393031633234/192484889_2564061493.jpg)