Досвід роботи освітньої установи представлено в книзі «Педагогічний олімп України», а директорка навчального закладу Оксана Зінченко отримала звання «Почесний педагог України».
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-6333-4531-b939-663636653335/271808166_1035672133.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3139-4265-a236-343363356339/271749593_1035672153.jpg)
Довідка. Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 162 відкрито у 1989 році. Вона є однією з найбільших у Харкові. За результатами освітнього процесу входить до десяти кращих спеціалізованих навчальних закладів Харкова. Колектив школи нагороджено медаллю Президента України, грамотами Міністерства освіти і науки України. Школа має почесні звання «Краща школа», «Лідер освіти», «Школа року», «Флагман освіти».