НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Блок Кернеса – Успiшний Харкiв» – за чисте довкілля. Молодь провела флешмоб

Молодiжне крило «Блоку Кернеса – Успiшний Харкiв» 4 липня прибрало улюблені мiсця відпочинку харків‘ян. В рамках флешмобу «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам» молоді люди очистили від сміття декілька місць відпочинку, зокрема на березі Печенізького водосховища в районі селищ Печеніги і Старий Салтів.

«На жаль, не всі відпочивальники розуміють, що недопалки, пляшки, різноманітні упаковки самі собою не зникнуть з пляжу. Щоб не потонути в бруді, потрібно прибирати, насамперед, за собою. Ідея акції – достукатися до свідомості кожного жителя Харківщини», - зазначив один з організаторів акції Павло Столбовий.

За його словами, з узбережжя вивезли кілька десятків великих пакетів сміття.
Ініціатори флешмобу відзначили, що відпочивальники позитивно реагували на імпровізований суботник.

«Ми раді, що наші зусилля не були марними. Люди прагнуть комфорту, а комфорт – це, передусім, чистота. Сподіваємося, що ті, хто днями прийде відпочивати на чисті пляжі, не залишать на березі сміття. Адже це і було основною метою флешмобу», – додав інший організатор акціі Максим Геков.

Організатори пропонують усім небайдужим приєднатися до прибирання місць відпочинку в своїх населених пунктах.

«Хочеться, щоб наша акція знайшла відгук у всіх куточках області не тільки серед активістів. Приємно прийти на охайний пляж, але слід пам'ятати, що чисто, там, де не смітять. Ми хочемо, щоб кожен розумів це просте правило і не соромився прибрати за собою», – підсумував Максим Геков.

Успішна Харківщина – чистий регіон!