Нещодавно голова районної адміністрації В’ячеслав Ільєнко разом з депутатами міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Надією Тимофєєвою, Олександром Лобановським і Олександром Василенком привітали осіб з інвалідністю з Міжнародним днем інвалідів, вручивши продуктові набори.
Окрім того, цьогоріч за ініціативою Харківського міського голови Ігоря Терехова в офісі Товариства інвалідів на бульварі Жасминовому проведено капітальний ремонт. Це перший професійний ремонт з моменту заснування організації - майже за 30 років. Тепер в офісі Товариства інвалідів району – нова електропроводка, сучасні радіатори, металопластикові склопакети, нова сантехніка тощо.
![](https://static.tildacdn.com/tild6663-3763-4331-b839-373331326430/IMG_4901_1.jpg)