Ранкову спортивну акцію організували у Молодіжному парку. Тренування провів гравець молодіжного хокейного клубу «Динамо Харків» Богдан Наливайко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3936-3665-4039-b562-363538623264/116292714_6377289133.jpg)
До зарядки приєдналися близько 60 осіб. Усі старанно повторювали вправи від професійного спортсмена. Тренування видалося настільки захопливим, що учасники акції не хотіли швидко прощатися з тренером. Вони також подякували організаторам за чудовий енергійний початок дня та запросили на нові зустрічі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3333-4235-a539-306166313136/116254608_3580882098.jpg)
«Чудово, кількість учасників наших традиційних спортивних ранків постійно збільшується. Регулярні заняття спортом не лише зміцнюють здоров’я, а й дарують чудовий настрій і оптимізм. Ми намагаємось донести цю думку до харків’ян не лише вербально. Сподіваюсь, що кожен з учасників масової зарядки потім продовжить тренування самостійно», - зауважила одна з організаторів акції, активістка молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Катерина Середенко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3531-3830-4037-b463-643565306432/116226611_7687069738.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3336-6431-4166-b630-353338643935/116275657_2619621164.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-3034-4565-b261-626434323737/116430456_1215054202.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6238-3938-4935-b732-663138393238/116221327_2667049806.jpg)
Успішний Харків – спортивне місто!