![](https://static.tildacdn.com/tild3537-3139-4539-b334-383234663732/0b400804-336c-4e8d-8.jpg)
Прихильники активного способу життя могли спробувати сили у футболі й кікбоксингу або просто виконати спортивні вправи на відкритих майданчиках у гімназії №65, ДЮСШ №5 та парку ім. Г. Квітки-Основ’яненка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-3538-4139-b235-623137656263/1d2f2111-10e8-472c-b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-3961-4230-b636-646638623638/135b1550-deea-4fd2-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3662-4136-a539-323335643936/186d4ceb-b91f-47d7-9.jpg)
Вранішні тренування відвідали понад 200 мешканців району. Разом з іншими підтримати спортивну форму прийшов і депутат Харківської міської ради Юрій Медведєв. Він зазначив, що такі спортивні зустрічі надзвичайно важливі для молодого покоління.
«Сьогодні ми запропонували дітям провести вільний час з користю. Будемо раді, якщо восени секції району переповняться охочими займатися спортом», - зауважив він.
![](https://static.tildacdn.com/tild6466-6132-4530-b761-653832613435/66cfef94-1b14-4733-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3165-3837-4630-a166-643339376261/618c17bf-85fd-453e-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-3034-4439-a339-656663353337/8351db9e-44c9-4d1c-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-3734-4166-b235-636439616532/adeeebaa-2367-4ab5-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-3934-4530-b465-386637666164/b62b373c-bca6-432e-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3339-3463-4537-b639-306634353335/ca4531cd-5f3c-4458-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3537-4135-a630-623161396335/cdb78309-9793-44e9-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3432-3036-4139-a332-383238303066/38f5da46-eac3-4937-b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3662-6632-4662-b866-366164366636/ceafa3f3-db2c-44f2-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6132-4363-b661-306162646163/e2b8ac53-aafc-4955-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-6361-4564-a131-666339616531/d79ab3df-c03c-4bca-9.jpg)
Успішний Харків – спортивне місто!