НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Необхідно сісти за стіл переговорів і домовитись про долю комунального майна. Олександр Гусаров про проблеми в роботі новоствореної ОТГ

Одне з нагальних питань для Печенізької ОТГ на сьогодні – це механізм передачі громаді комунального майна колишніх сільських рад. Про це розповів Печенізький селищний голова Олександр Гусаров.

За його словами, вже найближчим часом необхідно сісти за стіл переговорів і домовитись про долю комунального майна, що буде на якийсь час передано в управління Чугуївської районної ради. Так прописав законодавець.

«Не можна допустити, щоб хоча б одна школа, лікарня чи ще якийсь комунальний заклад знизив якість і доступність послуг через те, що громади і район не дійшли спільної думки. Працюємо, вивчаємо, плануємо наступні кроки та наразі, як і вся країна, чекаємо, коли президент підпише закон 3651-д, без якого більшість рад громад і усі новостворені районні ради не можуть розпочати роботу», - зазначив Олександр Гусаров.

Він також додав, що розпочав роботу на посаді селищного голови з детального вивчення проблематики громади в кожній галузі і у всіх населених пунктах та налаштований на активний діалог з громадою.

«Діалог з громадою вестиму відкритий та відвертий. Будемо інформувати й про позитивні зміни, і про невирішені проблеми», - наголосив він.